předvýběr.cz

Obchodně – technický zástupce ČR, SR

Zveřejněno 25.02.2020

Pro našeho klienta, společnost zastupující přední světové výrobce průmyslových komponentů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně – technický zástupce ČR, SR.

Seriózním přístupem k zákazníkům a kvalitou služeb se firma postupně vypracovala na jednoho z předních dodavatelů komponentů do výrobních závodů v České republice i na Slovensku.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zastoupení evropského leadera v oblasti vakuové manipulace
  • Prezentace a prodej vakuové manipulační techniky SCHMALZ na míru zákazníka
  • Každodenní komunikace se zákazníky – telefonicky i osobně
  • Každodenní návštěvy u zákazníků a prezentace manipulátorů v rámci ČR
  • Vyhledávání lidí s rozhodovacími kompetencemi v logistice, výrobě a skladování
  • Koordinace a plánování instalací manipulátorů u zákazníka
  • Rozdělení pracovní náplně: 80 % terén / 20 % v kanceláři
  • Komunikace s dodavateli

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti v obchodu alespoň 2 roky v oboru strojírenství, logistiky, skladování nebo výroby
  • NJ nebo AJ na komunikativní úrovni (tel./ mail/ školení v zahraničí)
  • ŘP sk. B
  • Aktivitu, samostatnost, sebemotivaci a komunikativnost
  • Příjemné vystupování a komunikační schopnosti

NABÍZÍME

  • Zajímavou a samostatnou práci na HPP ve stabilní české firmě s 27-letou tradicí v oboru
  • Motivující platové ohodnocení dle zkušeností a schopností (fix + provize z prodeje)
  • 27 dnů dovolené
  • Osobní automobil, mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • 100 Kč za odpracovaný den jako stravné
  • Věrnostní příplatky za odpracované roky
  • Podporu ze strany obchodního a marketingového týmu
  • Podrobné zaškolení u dodavatele v Německu
  • Diety v rámci výjezdů
  • Možnost firmou hrazeného jazykového vzdělávání (Aj, Nj)
  • Rodinnou firemní kulturu
  • Občerstvení a kávu na pracovišti
  • Místo pracoviště: Brno