předvýběr.cz

Specialista Obchodu

Zveřejněno 08.10.2020

Pro našeho klienta, předního výrobce mostových jeřábů a jeřábových drah v České republice a dodavatele špičkové německé jeřábové techniky Stahl CraneSystems, se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici
Specialista Obchodu.

Náplň práce

Je složena ze dvou hlavních částí - převažující obchodní činnosti a v menší míře obchodně-technické činnosti.

Obchodní část

  • Aktivní vyhledávání a kontakt se stávajícími klienty
  • Vedení administrativy obchodu a servisu
  • Poptávky a nabídky dílů a příslušenství
  • Objednávky dopravy, manipulace, provozního zboží aj.
  • Překlady a korespondence v AJ

Obchodně-technická část

  • Vyspecifikování a objednání ND
  • Příprava a tisk dokumentace (výkresy, protokoly)
  • Spolupráce s technickým a servisním oddělením

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání (obchodní nebo technické zaměření
  • Technické i ekonomické myšlení
  • Dobrá znalost Aj
  • Znalost práce s programy MS Office, Autocad výhodou
  • Ochotu rozvíjet své schopnosti a vzdělávat se
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Komunikativnost, flexibilita, důslednost, pečlivost

Nabízíme

  • Zajímavou, zodpovědnou a samostatnou práci v rostoucí společnosti
  • Stabilitu zaměstnavatele včetně dlouhodobého zajištění zakázek
  • Příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji
  • Pomoc a podpora při zaškolování
  • Mladý kolektiv
  • Odpovídající ohodnocení dle zkušeností a pracovního výkonu
  • Nástup možný ihned