předvýběr.cz

Technik výrobního stroje

Zveřejněno 14.07.2020

Pro našeho klienta, rychle se rozvíjející výrobní firmu, která působí v oblasti kosmetiky, toaletních a čistících prostředků, hledáme pro zajištění hladkého chodu výroby nové kolegy na pozici Technik výrobního stroje.

Máte rádi výzvy? Rádi se učíte novým věcem a máte vztah k technice? Máte rádi, když je za Vámi denně vidět dobře odvedená práce? Tak hledáme právě Vás!

Co od Vás budeme očekávat

  • zkušenosti z obsluhy výrobního zařízení
  • vzdělání SOU//SŠ
  • ochotu pracovat na dvousměnný provoz (8 hodinové směny)
  • zodpovědný přístup k práci
  • důslednost a samostatnost
  • manuální zručnost
  • spolehlivost

Jaká je náplň práce technika

  • obsluhuje, nastavuje a seřizuje zpracovatelské stroje
  • podílí se na splnění plánovaného výkonu stroje
  • vede příslušnou výrobní dokumentaci a dodržuje pracovní postupy
  • spoluodpovídá za kvalitu výrobků a provádí předepsanou kontrolu kvality
  • podílí se na provádění pravidelného čištění stroje a úklidu pracoviště
  • spolupracuje s kolegy z údržby při odstraňování poruch

Co nabízíme

  • zaměstnání ve společnosti s celoevropským působením
  • odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení
  • mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené, odměny/bonusy dle zásluh, půlroční a roční bonus)
  • školení a osobní rozvoj, včetně profesních a jazykových kurzů
  • naše výrobky zdarma
  • zázemí úspěšné a dynamické firmy s dlouhou tradicí
  • čisté pracovní prostředí
  • pod vedením šikovného kolegy si Vás zaučíme!
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce je Lichoceves (25 min MHD ze stanice metra Bořislavka)