předvýběr.cz

Referent pro odbor životního prostředí

Zveřejněno 07.07.2020

Pro našeho klienta, Městský úřad Praha 15, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent pro odbor životního prostředí.

Náplň práce

  • výkon státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny
  • evidence a správa ploch veřejné zeleně a ostatních pozemků na území MČ
  • projednávání přestupků na úseku ochrany přírody a krajiny
  • přijímá oznámení o kácení dřevin a rozhoduje o pozastavení, omezení nebo zákazu kácení dřevin dle zákona o ochraně přírody a krajiny
  • vykonává státní dozor v ochraně přírody
  • vede přehled o veřejně přístupných účelových komunikacích, stezkách a pěšinách
  • vydává souhlas ke zřizování či rušení účelových komunikací, stezek a pěšin
  • rozhoduje o možnosti a podmínkách uvedení do původního stavu poškozené, zničené nebo nedovoleně změněné části přírody a krajiny
  • projednává přestupky na úseku ochrany zvířat
  • výkon státní správy na úseku ochrany vod, vydávání rozhodnutí, souhlasů a dalších opatření dle zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů, v platném znění
  • výkon státní správy na úseku odpadového hospodářství, vydávání rozhodnutí, souhlasů a dalších opatření dle zákona č. 185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých zákonů, v platném znění
  • projednávání přestupků na úseků ochrany vod a na úseku odpadového hospodářství

Požadujeme

  • dle zákona – fyzická osoba, která dosáhla 18 let, občan ČR nebo cizí st. občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
  • vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu
  • zkouška zvláštní odborné způsobilosti, znalost příslušných právních předpisy vztahujících se k životnímu prostředí výhodou
  • znalost práce s PC
  • flexibilita, přesnost a spolehlivost, psychická odolnost, komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • mzdu dle 10. platové třídy, dále odvozené od započítané praxe
  • mimořádné odměny na základě výkonu
  • stravenky v hodnotě 110 Kč
  • 3 dny sick days
  • možnost pružné pracovní doby
  • možnost osobního vzdělávání
  • místo výkonu práce: Praha 15

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.