předvýběr.cz

Referent pro stavební odbor

Zveřejněno 07.07.2020

Pro našeho klienta, Městský úřad Praha 15, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent pro stavební odbor

Náplň práce

  • Výkon státní správy na úseku obecného stavebního úřadu
  • Vydávání rozhodnutí, stanovisek a dalších opatření dle zákona č. 183/2006 Sb., (stavební zákon)
  • Státní dozor a zvláštní pravomoci stavebního úřadu na úseku části IV. stavebního zákona hl. II. a části V. stavebního zákona hl. III.
  • Projednávání žádostí o územní souhlasy
  • Vedení jednotlivých řízení na úseku stavebního řádu
  • Ohlašování jednoduchých staveb, terénních úprav, zřízení a udržovacích prací
  • Vedení jednotlivých stavebních řízení pro stavby, terénní úpravy a zařízení
  • Povolení užívání a odstraňování jednoduchých staveb, terénních úprav a zařízení
  • Nařízení odstraňování staveb, terénních úprav a zařízení
  • Provádění výkonu stavebního dozoru a zvláštních pravomocí stavebního úřadu
  • Vedení řízení k povolení výjimek z vyhlášky 268/2006 Sb., o technických požadavcích na stavby
  • Provádění kontrolních prohlídek staveb z podnětu dotčených orgánů a ostatních orgánů státní správy

Požadujeme

  • Dle zákona – fyzická osoba, která dosáhla 18 let, občan ČR nebo cizí st. občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
  • Vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právního směru,nebo Vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví nebo Střední vzdělání v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví
  • Výhodou: zkouška zvláštní odborné způsobilosti, znalost správního řádu, znalost stavebního řádu
  • Znalost práce s PC
  • Přehled v legislativě ČR (stavební zákon)
  • Flexibilita, přesnost a spolehlivost, psychická odolnost, komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B

Nabízme

  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Mzdu dle 10. platové třídy, dále odvozené od započítané praxe
  • Mimořádné odměny na základě výkonu
  • Stravenky v hodnotě 110 Kč
  • 3 dny sick days
  • Možnost pružné pracovní doby
  • Možnost osobního vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Praha 15