předvýběr.cz

Technical Account Manager

Zveřejněno 03.07.2020

Pro našeho klienta, společnost prodávající elektronické součástky, hledáme nového kolegu na pozici Technical Account Manager.

Náplň práce

  • zodpovědnost za skupinu určených zákazníků po obchodní stránce
  • komunikace technických aspektů s vývojovými pracovníky zákazníků
  • cestování a návštěvy zákazníků v rámci celé ČR
  • podpora zákazníků při vývoji jejich nových projektů

Požadavky

  • elektro vzdělání – VŠ/SŠ
  • základní technické znalosti v oboru el. součástek hlavně aktivních součástek tj . procesory, paměti, komunikační obvody, analogové a digitalní obvody
  • angličtina na komunikativní úrovni - komunikuje se každodenně většinou s nerodilými mluvčími
  • znalost SAP vyhodou
  • týmový hráč
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • nástup ihned
  • motivující finanční ohodnocení + bonusy dle výkonu
  • auto, notebook, mobil
  • 5 týdnů dovolené jako základ s postupným navyšováním až na 30 dnů
  • stravenky 125Kč
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Prahu 8 – Karlín