předvýběr.cz

IT Tester / Analytik

Zveřejněno 01.07.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je největším výrobcem vinylových desek na světě a poskytovatelem nejkomplexnějších polygrafických služeb v ČR, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT tester / Analytik.

Jaká bude Vaše pracovní náplň

  • budete analyzovat a optimalizovat firemní procesy
  • konzultovat požadavky na interní SW s ostatními členy týmu
  • vytvářet návrhy řešení a zadávat práci programátorům
  • testovat výstupy programátorů nejenom ze svého pracoviště, ale také v provozu

Jaké jsou naše požadavky

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s UML
  • ideálně 2 roky praxe na pozici IT tester
  • znalost principů QA a cyklu vývoje software
  • zkušenost s nástrojem Selenium je pro Vás výhodou
  • zkušenost s databází MsSQL
  • znalost tvorby testovacích scénářů

Co Vám nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost občasného home office týdně (dle dohody)
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • zapojení do odborného vzdělávacího systému firmy
  • podporujeme kariérní růst perspektivních pracovníků
  • nástup do zaměstnání je možný kdykoliv v měsíci
  • místo výkonu práce - Loděnice