předvýběr.cz

Finanční ředitel

Zveřejněno 25.06.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je renomovaným výrobcem polotovarů aplikovaných v různých oblastech potravinářského průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finančního ředitele.

Náplň práce

Oblast účetnictví

  • zajištění kompletní evidence ekonomických agend v souladu s platnou legislativou
  • spolupráce s příslušnými státními úřady, bankami, s pojišťovnami
  • spolupráce se mzdovou účetní, s právníkem, apod.

Oblast controllingu

  • zajištění a vyhodnocení pravidelných kontrolních reportů vůči vedení společnosti a kolegům v managementu
  • dohled nad ekonomikou nákladů, jejich analýza

Oblast nákupu surovin

  • zajišťování optimálního množství surovin pro výrobu
  • uzavírání kontraktů, jejich průběžná optimalizace, kontrola plnění
  • Příprava ročního budgetu svého oddělení
  • Zodpovědnost za práci podřízených úseků a oddělení v rámci stanovených pracovních povinností
  • Účinná kontrola plnění pracovních povinností podřízených úseků

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v oboru financí minimálně 3 roky
  • Postupy tvorby kalkulací, rozpočtů, ekonomické rozvahy
  • Finanční analýzy, výpočty a vyhodnocování ekonomických ukazatelů, ekonomické bilance
  • Finanční plánování, controlling
  • Znalosti daňových zákonů, zákona o účetnictví, zákoníku práce a dalších
  • Postupy při reklamacích, práva spotřebitele
  • Logistika ve skladovém hospodářství a řízení zásob
  • Zásady vedení pracovního kolektivu
  • Metody a techniky hodnocení výkonu
  • Anglický jazyk – častá komunikace s dodavateli
  • ŘP sk. B
  • Systematičnost, smysl pro pořádek a odpovědnost
  • Logické a analytické myšlení, schopnost myslet v souvislostech
  • Výrazné organizační schopnosti
  • Umění vést obchodní jednání, komunikativnost

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • HPP v rámci manažerské smlouvy
  • Dovolenou až 5 týdnů dle délky trvání pracovního poměru
  • Příspěvek na dovolenou
  • Práci s dlouhodobou perspektivou v rámci mezinárodně úspěšné firmy, seriózní jednání
  • Kvalitní zapracování, možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Služební automobil
  • Mobilní telefon, výhodné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Odměnu k životním jubileím
  • Kvalitní závodní stravování a další zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Tvrdonice

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.