předvýběr.cz

Referent/referentka do oddělení péče o zákazníky

Zveřejněno 25.06.2020

Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent/referentka do oddělení péče o zákazníky.

Požadavky

  • středoškolské vzdělání s maturitou (knihovník, informační specialista výhodou)
  • povědomí o problematice technické normalizace - výhodou
  • kladný vztah k IT - dobrá uživatelská znalost základního kancelářského SW a schopnost orientace v prostředí databází
  • výbornou znalost českého jazyka
  • komunikativní znalost anglického jazyka včetně základní orientace v technickém textu
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost komunikace se zákazníkem
  • psychickou odolnost

Pracovní náplň

  • technická podpora uživatelů informačního systému ČSN online (obsluha emailové adresy a informační telefonní linky)
  • poskytování informací o technických normách a o technické normalizaci obecně (obsluha emailové adresy a informační telefonní linky) – práce s bibliografickými a plnotextovými databázemi
  • zpracování cenových nabídek, vyřizování objednávek tuzemských i zahraničních
  • obsluha v prodejně technických norem (prodej publikací)
  • vystavování faktur
  • vedení pokladny
  • administrativní podpora oddělení

Nabízíme

  • různorodou práci v organizaci jediné svého druhu na území ČR, možnost zapojit
  • se do vývoje nových produktů a služeb
  • nástup od 1. září 2020 nebo dle dohody
  • zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, možnost navázání dlouhodobé spolupráce
  • pružné rozvržení pracovní doby
  • 25 dnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity (sick-days, Unišek+FKSP, stravenková karta)
  • finanční ohodnocení dohodou, a to na základě dosaženého vzdělání a zkušeností
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • pracoviště Praha 8 - Palmovka

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.