předvýběr.cz

Senior frontend developer

Zveřejněno 17.06.2020

Pro našeho klienta, společnost, která již 20 let úspěšně vyvíjí, dodává a spravuje rozsáhlé informační systémy pro finanční sektor, zejména poté pro správu investičních společností fondového zaměření, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Senior frontend developer.

Pokud se chcete podílet na produktech, které dlouhodobě využívá řada významných tuzemských společností působící na dynamicky se rozvíjejícím trhu kolektivního investování, dejte nám vědět.

Náplň práce

  • návrh a kontinuální řízení vývoje a zvyšování kvality frontend systému
  • výběr a aplikace moderních technologií a scriptovacích nástrojů pro vývoje tohoto systému
  • spolupráce s developery systémového backend na návrhu a vývoji interface pro datovou synchronizaci

Očekáváme

  • zkušenosti minimálně 3 roky na pozici senior frontend developera webových aplikací
  • velmi dobrá orientace ve standardech HTML (HTML5), CSS (CSS3), Javascript ES6, asynchronní AJAX, SPA
  • praktické zkušenosti s využíváním moderních frameworků a ostatních podpůrných nástrojů tj. kupříkladu Bootstrap, React, Angular, Backbone, Semetic, Foundation, Vue.js, Next.js apod.)
  • orientaci v problematice UX/UI
  • velmi dobrou znalost SQL a principů relačních databází
  • orientaci v problematice bezpečnosti dat a v potenciálních zranitelnostech (XSS, SQL Injection, CSRF, JS Hijacking/Clickjacking)
  • schopnost analytického myšlení a efektivní organizace vlastní práce
  • dostatečné komunikační schopnosti pro technické řízení menšího vývojového týmu a technickou diskusi s dalšími subjekty (dodavatelé, odběratelé)
  • pečlivý přístup k práci

Co můžeme nabídnout

  • dlouhodobou spolupráci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • trvalý odborný růst podporovaný společností
  • adekvátní mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici
  • řadu (ne)finančních benefitů obecných i odvozených od kvality odváděné práce
  • klouzavou pracovní dobu, home-office a jiné nástroje efektivního řízení work/life balance
  • získání nových rozličných zkušeností z oblasti vývoje a správy velkých informačních systémů s důrazem na aktuální best practices a technologie
  • osvojení si základních i pokročilých principů fungování kapitálového trhu a kolektivního investování
  • menší přátelský kolektiv lidí usilujících o kvalitní výsledky přinášející dobrý pocit z odvedené práce
  • sídlo lokalizované téměř v samotném centru města Brna (výborná dostupnost MHD)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.