předvýběr.cz

Specialista zákaznického servisu - prodejna Praha

Zveřejněno 12.06.2020

Pro našeho klienta, specializovanou prodejnu zdravotnických prostředků pro tělesně postižené a seniory v Praze 8 hledáme Pracovníka zákaznického servisu.

Náplň práce

  • Poradenství při výběru vhodného zdravotnického prostředku.
  • Poradenství s technicko-administrativními náležitostmi při žádosti o úhradu z veřejného zdravotního pojištění.
  • Seznámení s obsluhou a nastavení zdravotnického prostředku.
  • Činnosti spojené s půjčovnou zdravotnických prostředků.
  • Činnosti ve skladu. Manipulace s krabicemi do hmotnosti 20 kg.
  • Interní organizace přepravy zdravotnických prostředků klientovi.
  • Příprava velkoobchodních a eshopových zásilek k expedici
  • Evidence a administrativa spojená s výše uvedenými činnostmi

Požadujeme

Středoškolské vzdělání

  • Samostatnost, vstřícnost, pozitivní povahu
  • Ochotu a schopnost vstřebat velké množství nových informací.
  • Schopnost trpělivě komunikovat s tělesně postiženými a staršími klienty.

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Práci v malé rodinné firmě (25 pracovníků)
  • Místo výkonu práce: Praha 8