předvýběr.cz

Strojník pro bagry a nakladače

Zveřejněno 12.06.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se od roku 1997 specializuje na pokládku potrubí a v současnosti se věnuje širšímu spektru činností v oblasti stavebnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Strojník pro bagry a nakladače.

Náplň práce

  • provádění zemních prací
  • bagrování
  • údržba stroje
  • spolupráce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě, opravách a rekonstrukcích venkovních trubních rozvodů

Co od Vás očekáváme

  • platný strojnický průkaz na kolová a pásová rypadla a kolové nakladače podmínkou
  • alespoň 1 rok praxe v obsluze bagrů a nakladačů (ideálně při výstavbě inženýrských sítí)
  • řidičský průkaz sk. C
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • časová flexibilita

Co Vám nabízíme

  • výborné finanční ohodnocení - nástupní mzda je závislá na Vaší praxi a pracovním výkonu + prémie dle výkonu
  • mzda je hodinová - kolik si odpracujete, takovou máte odměnu
  • cestovní náhrady ve výši 3000 - 4000,- Kč / měsíc
  • ubytování zdarma ve výši 6 000,- Kč / měsíc
  • jistota a stabilní zaměstnání u zavedené firmy (20 let na českém trhu) - dostatečný příliv zakázek pro práci během celého roku (nikoliv jen sezónně), jistota pravidelné výplaty
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • účast na zajímavých stavebních zakázkách, práce se špičkovým technickým vybavením
  • Místo pracoviště: stavby na území ČR