předvýběr.cz

Seřizovač strojů

Zveřejněno 11.06.2020

Pro našeho klienta, významného výrobce kovových spojovacích komponentů se sídlem v Hustopečích u Brna, hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovače strojů.

Náplň práce

  • Seřizování svěřených strojů pro nově transferovanou výrobu z Německa
  • Oživení strojů na základě dobrovolné 14-ti denní cesty do Německa, kde Vás vyškolí profesionálové
  • Obsluha strojů, montážní linky na lisovně
  • Manipulace s materiálem pro výrobní zakázky
  • Práce s měřidly a technickou dokumentací

Požadujeme

  • Minimálně vyučení v technickém oboru
  • Zkušenosti se seřizováním strojů ve výrobě
  • Technické myšlení, znalost měřidel, schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • Loajalitu
  • Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu

Nabízíme

  • Přátelské a profesionální zaškolení
  • Roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční docházkový bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění, sport i kulturu
  • Zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky
  • Příspěvkové závodní stravování (výběr ze 7 jídel)
  • Různé firemní akce
  • Narozeninové obědy
  • Spoustu další firemních benefitů
  • Místo výkonu práce je v Hustopečích u Brna