předvýběr.cz

Servisní technik UPS

Zveřejněno 04.06.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je market leaderem v oblasti SW a HW řešení pro datová centra a cloud, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik UPS.

Náplň práce

  • Servisní prohlídky zdrojů UPS u klientů
  • Výměna baterií, jejich instalace a zprovoznění
  • Kapacitní zkoušky baterií
  • Pravidelná údržba vybraných zařízení
  • Provádění různých měření a analýz na zařízení
  • Občasné pomocné práce při výjezdech (příprava materiálu, pomůcek apod.) a pomoc při dílenských opravách
  • Práce v terénu, po celé ČR (občasné vícedenní výjezdy)
  • Občasné držení pohotovosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oboru elektro, vyhl.50/78 Sb., min. §6
  • Technickou zdatnost, praktické uvažování a rozhodování
  • Znalost výkonové elektrotechniky a silnoproudých zařízení
  • ŘP skup. B
  • Základní znalost anglického jazyka pro práci s textem
  • Běžná znalost práce na PC – MS Office
  • Časovou fleixibilitu
  • Znalost systémů záložního napájení výhodou
  • Schopnost jednání s klienty a dodavateli
  • Aktivní přístup, samostatnost, vynalézavost, důvtip a občas smysl pro humor

Nabízíme

  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Pohotovostní příplatky, příplatky za práci navíc, cestovní příplatky (v případě vícedenní služební cestě)
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou
  • Služební auto, mobil, notebook i k soukromým účelům (auto po zkušební době)
  • Pravidelná školení a možnost dalšího profesního růstu
  • Zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv a neformální firemní kulturu
  • 25 dní dovolené + 4 dny mimořádného volna
  • Firemní akce (sportovní hry, Mikuláš pro rodiny)
  • Nástup: 1. 7. 2020 nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: celá ČR