předvýběr.cz

Správce aplikačních systémů

Zveřejněno 03.06.2020

Pro našeho klienta, softwarovou společnost, zaměřující se na programování rozsáhlých procesně orientovaných interních systémů na míru, hledáme vhodného kandidáta na pozici Správce aplikačních systémů.

Náplň práce

  • Nasazování a správa aplikací pro různá prostředí produkční / testovací / vývojové.
  • Pravidelná kontrola běhu aplikací na produkci.
  • Pomoc při návrhu a implementaci celého procesu buildovování, testování a nasazování.
  • Vytváření předávacích balíčků zákazníkovi.

Hlavní požadavky

  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské/středoškolské (pro středoškolské vzdělání 2 roky praxe jako programátor nebo správce aplikačních systémů – doložení konkrétních referencí)
  • Schopnost práce v týmu, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
  • Analytické myšlení, logické myšlení
  • Pečlivost, tvůrčí přístup, proaktivní přístup
  • Základní zkušenosti s programováním (nejlépe Java)
  • Zkušenosti s vytvářením skriptů (batch,bash)
  • Základní znalosti windows server a linux

Předností je znalost technologií

  • Jenkins, git
  • SQL (PostgreSQL, Oracle, MS SQL), XML, Python, C#
  • Zkušenost s většími informačními systémy

Nabízíme

  • Možnost odborného růstu v inspirujícím prostředí
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Vzdělávání, výuka anglického jazyka na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno/sickdays
  • Zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvky na penzijní připojištění/životní pojištění, mobilní telefon)
  • Příjemné pracovní prostředí v dosahu MHD (Nové Butovice)
  • Výše platu dle zkušeností a výsledků práce
  • Místo výkonu práce: Praha 5 - Nové Butovice

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.