předvýběr.cz

Projektant BIM

Zveřejněno 02.06.2020

Pro našeho klienta, projekční kancelář, která se specializuje na projektování staveb pro zdravotnictví a lázeňství, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Projektant BIM.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Implementace programu Revit do projekční praxe společnosti
  • Vypracovávání a údržba firemních standardů pro Revit
  • Vytváření šablon pro každý projekt podle standardů BIM (BEP..)
  • Koordinace interních a externích projektantů na modelu Revit
  • Občasné non-BIM projekty, projektování 2D designu v AutoCad

POŽADUJEME

  • Praxi na pozici projektanta pozemních staveb
  • Praktické zkušenosti s prací v AutoCad (2D) a profesionální použití Revit (3D)
  • Zkušenosti s tvorbou rodin a s implementací klasifikačního systému výrobků - nutností
  • AJ – alespoň základní úroveň

NABÍZÍME

  • Práci na HPP ve společnosti s více než 25 – letou tradicí v oboru
  • Zázemí stabilní perspektivní společnosti s atraktivním zaměřením
  • Motivující mzdové ohodnocení (fix + bonusy dle výkonů)
  • Roční odměny dle hospodářského výsledku firmy
  • Přátelský kolektiv cca 20 lidí, příjemné pracovní prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Firmou hrazené jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na životní pojištění apod.
  • Místo výkonu práce: Brno