předvýběr.cz

PHP programátor / Full stack developer

Zveřejněno 01.06.2020

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti webdesignu a vývoje mobilních i internetových aplikací, hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP programátor – Praha.

Náplň práce

  • vývoj, implementace a správa back-endu webů a internetových aplikací
  • vývoj a implementace front-endu webů a internetových aplikací

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe ve vývoji internetových aplikací (ukázka referenčního projektu na pohovoru)
  • výborná znalost PHP 5.6/7 (OOP, MVC, Laravel/Zend/Nette) a práce s db systémy (MySQL 5.7)
  • výbornou znalost HTML5, CSS3 (Less/Sass), JavaScript (jQuery), AJAX, DOM, XML
  • výbornou znalost GIT a jeho využítí během deploymentu - výhodou zkušenosti s administrací linuxových systémů a technologiemi Docker, Grunt, Jenkins
  • obecně velmi dobrou znalost internetových technologií
  • alespoň základní znalosti principů SEO
  • min. pasivní znalost AJ (schopnost pracovat s anglickou dokumentací)
  • spolehlivost, zodpovědnost, vlastní iniciativu, vysokou profesionalitu a nadprůměrné výsledky
  • ochotu dále se vzdělávat, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • atraktivní platové podmínky
  • různorodou práci v oblasti vývoje
  • příjemný mladý kolektiv, příjemné a klidné pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • práci na projektech pro významné klienty
  • benefity (stravenky apod.)
  • dobrou dostupnost – kancelář na metru C – Holešovice