předvýběr.cz

Vedoucí technického oddělení

Zveřejněno 29.05.2020

Pro našeho klienta, společnost, která patří do světové špičky v oblasti zařízení pro průmyslovou komunikaci a průmyslových počítačů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Vedoucí technického oddělení.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Dohled na celý proces vývoje nových produktů
  • Analyzování výkonnosti oddělení a aplikace změn
  • Zodpovědnost za rozpočet celého oddělení včetně definování investic
  • Starostlivost o vyhodnocování a diskuzi technických aspektů HW a SW produktů

POŽADUJEME

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Manažerské dovednosti - řízení procesů, analytické myšlení, plánování
  • Zkušenosti s řízením vývojového týmu
  • Komunikační dovednosti (komunikace uvnitř týmu i s vedením společnosti)
  • Prozákaznickou orientaci
  • Technické znalosti SW a HW (v SW větší orientace, se zaměřením na vývoj OS i aplikací, v HW alespoň základní znalost)
  • Znalost v oblasti počítačových sítí a OS Linux
  • Velmi dobrou znalost AJ - komunikace uvnitř společnosti i se zákazníky
  • Schopnost vést lidi - umět jednat se zaměstnanci
  • Znalost počítačového HW, zkušenosti na poli vývoje embedded - výhodou
  • Zkušenost s vývojem SW (C/Linux/sitě) - výhodou
  • Prokazatelné úspěchy s vývojem produktů - výhodou
  • Prokazatelnou zkušenost v oblasti vývoje IT produktů - výhodou

NABÍZÍME

  • Zajímavou a odpovědnou práci na HPP ve stabilní a neustále se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností
  • Práci v pohodovém kolektivu a moderním prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Prostor pro vzdělávání (firemní a odborné kurzy, výuka anglického jazyka i s rodilým mluvčí, atd.)
  • Možnost profesního růstu v rámci skupiny Advantech
  • Služební telefon a notebook (výhodné volání v rámci PPS pro rodinné příslušníky)
  • Služební vůz k dispozici
  • Sportovní a kulturní akce
  • Stravenky
  • Karta MultiSport
  • Penzijní připojištění
  • 3 Sick days
  • Navyšování dovolené dle odpracovaných let
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Brno (2 dny) a Ústí nad Orlicí (3 dny)