předvýběr.cz

Konstruktér strojů a zařízení

Zveřejněno 27.11.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá konstrukcí a výrobou formátových dílů pro farmaceutické balící linky, jednoúčelových strojů a náhradních dílů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Konstruktér strojů a zařízení.

Náplň práce

  • Konstrukční návrhy a výpočty
  • Příprava výrobní dokumentace

Požadujeme

  • Vzdělání: VŠ strojírenského zaměření
  • Praxe: 5 let (min. 3)
  • Jazyky: čeština, angličtina B1
  • Zájem o dlouhodobý pracovní poměr
  • Vynalézavost a tvůrčí smysl
  • Pracovitost a důslednost
  • Flexibilita a schopnost pracovat pod tlakem
  • Samostatné uvažování, získávání a ověřování informací pro vlastní práci
  • Schopnost podřizovat své návrhy reálným technologickým možnostem
  • Práce v programu SolidWorks, (+ moduly Motion, Simulation, PDM)
  • Znalost zpracování analýzy rizik při návrhu strojů
  • Základní znalosti z oboru průmyslové automatizace
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci na HPP v malém kolektivu
  • Benefity: flexibilní pracovní doba, částečně možnost práce z domova
  • Sick days
  • Pracoviště: Chrášťany u Prahy

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.