předvýběr.cz

Manažer obchodního týmu

Zveřejněno 29.05.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se od roku 1991 věnujeme návrhům a implementaci softwaru pro výpočetní analýzy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer obchodního týmu.

Náplň práce

  • Zajištění přehledu o lokálních firmách působících v Česku a na Slovensku s cílem definovat potenciální zákazníky
  • Zodpovědnost za plánování a formulování strategií pro získávání a růst zákazníků a maximalizaci jejich investic pro společnost
  • Pomáhat rozvíjet a uzavírat obchodníkům obchodní případy převyšující dohodnutou částku
  • Definice pole působnosti jednotlivým obchodníkům
  • Rozvoj a péče o několik klíčových zákazníků
  • Zodpovědnost za dohled nad přidělenými příležitostmi jednotlivým obchodníkům v daném území a odpovědnost za prodejní cíle, jejich dosahování a prognóza realizací
  • Zpětná vazba obchodníkům, vyhodnocování jejich produktivity vč. zaměstnanecké podpory prodeje a poskytnutí návrhu na zlepšení
  • Koučovat a motivovat obchodníky v prodejních technikách
  • Pomoc s náborem nových obchodníků
  • Udržovat efektivní spolupráci v rámci vedoucích pracovníků pro zajištění správného nastavení komunikace a spolupracovat pro dosažení cílů společnosti

Minimální požadovaná kvalifikace

  • Bakalářský titul v oboru podnikání, prodeje nebo marketingu nebo rovnocenné školení v oboru podnikání nebo řízení prodeje
  • 5 a více let zkušeností s prodejem špičkových technologií (ideálně v CAE/CAD nebo obdobné oblasti) s úspěšným záznamem o splnění nebo překročení prodejních cílů
  • Pokročilá znalost v softwarových aplikacích pro PC a kancelář, včetně CRM, Excel, Powerpoint, Word atd.
  • Výborné porozumění vědeckým nebo technickým softwarovým produktům/službám, cenovým/licenčním praktikám a konzultačním prodejním dovednostem
  • Vynikající řízení času, komunikace, rozhodování, vztahy s lidmi, prezentační a organizační dovednosti
  • Je vyžadován profesionální vzhled a prezentace
  • Ochota cestovat v rámci Česka a okolních států – minimálně 40 %

Preferovaná kvalifikace

  • Zkušenost s prodejem PLM/CAE/CAD produktů
  • 2letá zkušenost s vedením týmu

Co nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Mobil, notebook
  • Automobil ke služebním cestám
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Variabilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • Moderní kanceláře u metra, Praha – Vyšehrad