předvýběr.cz

Servisní technik záložních zdrojů UPS

Zveřejněno 25.11.2019

Pro našeho klienta, společnost, která provádí servis záložních zdrojů UPS, hledáme nového kolegu na pozici Servisního technika.

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhl. 50 minimálně § 5
  • Zkušenosti se servisem UPS výhodou
  • Může být i absolvent
  • Aj – na úrovni porozumění manuálů a schopnost porozumět školení

Náplň práce

  • Servis záložních zdrojů UPS
  • Administrativa spojená se servisem
  • Jednodenní servisní výjezdy v rámci celé ČR
  • Školení v zahraničí

Nabízíme

  • Služební auto, i k soukromým účelům, s možností výběru modelu
  • Mobil, notebook, stravenky
  • Velmi nadstandardní platové ohodnocení
  • Zázemí české společnosti s 12 letou historií
  • Nástup dle dohody
  • Kancelář Praha 10 – Hostivař