předvýběr.cz

VEDOUCÍ ADMINISTRATIVY - Plzeň

Zveřejněno 18.05.2020

Pro našeho klienta, spediční a logistickou společnost, specializující se na námořní a letecké přepravy zboží do celého světa, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí administrativy.

Náplň práce

  • řízení týmu
  • pracovník bude kontaktní osobou mezi pracovištěm v Plzni a centrálou v Chrášťanech
  • zajišťování všeobecné administrativní podpory skladu (pošta, dokumentace, evidence, hlášení, rozpisy směn, docházka, kancelářské potřeby, ochranné pomůcky ...)
  • sledování objednávek a stavu zásob
  • sledování přijímacího procesu – plánované naskladnění
  • sledování procesu vyskladňování dle stanoveného harmonogramu
  • analýzy procesů, návrhy na opatření a zlepšení
  • kontrola objednávek, jejich obsahu a porovnání s dostupnými kapacitami
  • denní a týdenní kontrola klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI)
  • příprava analýz a hlášení
  • analýza dopadů pracovních pokynů

Požadujeme

  • SŠ s maturitou nebo vyšší odborná škola (VOŠ)
  • alespoň 2 roky praxe v logistice
  • analytické a koncepční myšlení
  • proaktivní, podnikatelský a klientký přístup
  • znalost MS Office – především excel
  • znalost administrativních a logistických procesů
  • pečlivost při práci s daty
  • dobrá znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem

Výhodou

  • vzdělání se zaměřením na logistiku a dopravu
  • znalost systému řízení skladových zásob (WMS)
  • zkušenost s prací na projektech

Nabízíme

  • stravenky 100 Kč / den
  • 13. plat v závislosti na výsledecích firmy
  • 3 dny sick-days
  • Místo výkonu práce: Plzeň