předvýběr.cz

Zkušená Hlavní účetní – Praha 2

Zveřejněno 31.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí pohřební služby a umožňuje každému, aby poslední rozloučení s jeho blízkým odpovídalo jeho představám i přáním zesnulého, hledáme Zkušená Hlavní účetní - Praha 2.

Náplň práce

  • Zpracování DPH,KH,SH, silniční daň
  • Faktury došlé, vystavené
  • Banka, pokladna tuzemská, valutová
  • Mzdy pro cca 35 zaměstnanců
  • Přihlášky, odhlášky
  • Roční zúčtování, evidenční listy
  • Spolupráce s daňovou poradkyní

Očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost některého z účetních programů (Duel – mzdy, Twist Inspire – účetnictví výhodou)
  • Znalost MS Office, zejména Excel

Nabízíme

  • Práce ve stabilní české společnosti – 22 let na trhu
  • Práce na HPP
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností (45 – 55 000 Kč)
  • Odborné vzdělávání hrazené zaměstnavatelem (školení a odborné publikace podporované zaměstnavatelem)
  • Roční odměny dle hospodářského výsledku firmy ve výši 13. platu
  • Kanceláře: Praha 2 – Nové Město

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.