předvýběr.cz

Vedoucí oddělení investiční přípravy staveb

Zveřejněno 04.05.2020

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí oddělení investiční přípravy staveb.

Náplň práce

  • Vedení menšího týmu specialistů, který zajišťuje projektovou/inženýrskou přípravu silničních staveb se zaměřením na novostavby
  • Zajištění expertního posouzení projektových dokumentací silničních staveb ve fázi studie/DÚR/DSP/zadávací dokumentace
  • Uplatňování dopravně-inženýrských pohledů a principů BESIP v projektové přípravě silničních staveb
  • Práce na koncepci rozvoje silničních dopravních staveb
  • Spolupráce při tvorbě metodik a technických předpisů v oblasti silničních dopravních staveb

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru (dopravní stavby nebo silniční doprava výhodou)
  • Orientace v problematice přípravy staveb (projektová i inženýrská)
  • Orientace v problematice dopravního inženýrství
  • Základní znalost technických a právních předpisů pro projektování pozemních komunikací
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatný a systémový přístup, aktivitu, zodpovědnost

Nabízíme

  • Možnost podílet se na rozvoji silniční sítě, možnost být součástí přípravy nejvýznamnějších silničních dopravních staveb v regionu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pracovní smlouva na HPP
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje (školení, konference, spolupráce při zpracování technických předpisů)
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky, bezplatná jazyková výuka, Multisport karta, možnost využití rekreačních zařízení, mobilní telefon, notebook)
  • Pružnou pracovní dobu, která vám umožní sladění osobního života s pracovním
  • Nástup dle dohody
  • Místo pracoviště: Brno