předvýběr.cz

Vývojáře SW pro platformu .NET

Zveřejněno 30.04.2020

Pro našeho klienta, společnost s českými vlastníky, která stále roste a pracuje na významných projektech, jako je tvorba vlastních produktů na zelené louce nebo vývoj rozsáhlých systémů s využitím nejmodernějších technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojáře SW pro platformu .NET.

Náplň práce

  • Vývoj aplikací a informačních systémů založených na platformě Microsoft .NET v prostředí Visual Studio a C#.
  • Specifické zaměření vývoje na webové aplikace, IS, ERP, DMS
  • Podpora IT systémů a uživatelů
  • Analýza a řešení problémů v IT systémech
  • Úprava stávajících řešení na straně zákazníka
  • Monitoring stávajících aplikací.
  • Držení pohotovosti.

Požadujeme

  • Prokazatelné zkušenosti s vývojem webových aplikací a informačních systémů
  • Ochotu se učit novým věcem v práci, kde se klade důraz na samostatnost, pečlivost a komunikativnost

Technology stack

  • ASP .NET 3.5 a výše
  • C#, HTML, jQuery, MSSQL, CSS
  • Vue.js (Verze 2.x a vyšší)
  • JavaScript a jQuery, GIT repository
  • NET.Core 2.x a vyšší, Entity framework Core
  • MS SharePoint 2010
  • SOAP, REST, AD, WCF
  • MS SQL server 2008 a vyšší
  • VisualStudio

Výhodou

  • Znalost Kendo UI (Telerik), MongoDB, Postgre, ASP.NET Boilerplate, Camunda
  • Tvorba pluginů do MS Office
  • Dobrá znalost paralelního programování
  • WindowsService – praktická zkušenost
  • Nástup možný ihned

Nabízíme

  • Jsme stabilní a setrvale rostoucí česká IT firma se sídlem v Brně
  • Podporujeme profesní rozvoj zaměstnanců (školení, certifikace a podobně)
  • Poskytujeme fiskální odměny až ve výši 12 % roční mzdy, projektové a vánoční odměny
  • Nemáme open space, ale vybavené a klimatizované kanceláře
  • Každý zaměstnanec má k dispozici služební telefon s tarifem i k soukromému využití
  • Neformální (a samozřejmě nepovinné) teambuldingy hrazené firmou (lyžování v zahraničí, cyklovýlety, firemní snídaně, kulturní akce atd.)
  • Karta MultiSport, stravenková karta, příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Káva a nealko nápoje na pracovišti zdarma
  • A především přátelský neformální kolektiv

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.