předvýběr.cz

Asistent/ka prodeje a logistiky

Zveřejněno 23.04.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je významným distributorem surovin a ingrediencí té nejvyšší kvality pro potravinářství, krmivářství, doplňky stravy, kosmetiku, bytovou a speciální chemii, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka prodeje a logistiky.

Náplň práce

  • zajištění chodu kanceláře
  • administrativní podpora prodeje
  • příjem objednávek, jejich evidence a další zpracování dle instrukcí
  • práce v prodejním modulu firemního programu Helios
  • zadání a vystavení dokladů spojených s prodejem a dodáním materiálu
  • informace o stavu skladových zásob
  • evidence veškerých vzorků dodaných klientům
  • organizace mezinárodní dopravy a dodávek materiálů a vzorků, sledování průběhu dodávky materiálů a vzorků
  • organizace clení příchozích zásilek včetně reportů pro mateřskou společnost
  • asistentské práce pro vedení společnosti
  • postupy a činnosti vyplývající z požadavků FAMI QS

Požadavky

  • ukončené středoškolské vzdělání (výhodou ekonomický/chemický obor)
  • komunikativní AJ slovem i písmem (B2 a výše)
  • znalost práce na PC - MS Office
  • znalost programu Helios výhodou
  • schopnost komunikace s klienti, prodejci, přepravci
  • systematičnost, důslednost, týmové zaměření

Nabídka

  • práce na HPP
  • smlouva na dobu neurčitou s 6 měsíční zkušební dobou
  • nástupní plat 30 – 36 000 Kč + bonusy
  • pružná pracovní doba dle domluvy
  • 5 týdnů dovolené
  • roční příspěvek na vlastní aktivity 18 – 24 000 Kč
  • možnost příspěvku na penzijní/životní připojištění
  • místo výkonu práce: Praha 4 – Braník