předvýběr.cz

Vedoucí skladu - Olomouc

Zveřejněno 09.04.2020

Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu, hledáme pro pracoviště v Olomouci vhodného kandidáta na pozici Vedoucí skladu.

Náplň práce

  • Plánování a řízení skladového hospodářství
  • Vedení lidí (cca 15-20)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (maturita podmínkou)
  • Zkušenost s vedením lidí min. 3 roky (15-20)
  • Výborné organizační, manažerské a komunikační dovednosti, iniciativní a proaktivní přístup
  • Zkušenost s vedením skladu výhodou (nikoliv podmínkou)
  • Práce s PC, Excel
  • Místo bydliště v dojezdové vzdálenosti cca 20 km

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Benefity: příspěvek na obědy (jídelna), připojištění
  • Práce na jednu směnu (6.00 – 14.30 hod.)
  • Po dohodě možnost služebního vozu
  • Lokalita: Olomouc