předvýběr.cz

Obchodní ředitel - potravinářství

Zveřejněno 07.04.2020

Pro našeho klienta, potravinářskou společnost, která vyrábí müsli tyčinky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní ředitel – potravinářství.

Náplň práce

  • rozvoj a řízení obchodního procesu
  • realizace marketingové strategie a obchodní politiky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a sledování trendů
  • péče o stávající obchodní partnery a budování nových vztahů s budoucími klienty
  • péče o významné dodavatele surovin
  • prezentace společnosti na veletrzích
  • zahraniční služební cesty (Evropa)
  • vedení obchodního týmu

Požadujeme

  • vzdělání: minimálně vyšší odborné/bakalářské v oboru mezinárodní obchod nebo ekonomické zaměření
  • praxe: minimálně 5 let v retailu (nákup/prodej pro řetězce) nebo obchod v sektoru rychloobrátkového zboží (potraviny)
  • jazyky: Anglický jazyk slovem i písmem (C1), Německý jazyk - výhodou
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • efektivní komunikaci směrem k zákazníkům a kolegům

Nabízíme

  • práci na HPP
  • auto i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon
  • motivační strukturu mzdy závislou na výkonu a schopnostech
  • po dohodě možný příspěvek na bydlení v případě změny bydliště
  • prostor pro seberealizaci
  • podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • místo výkonu práce: Praha