předvýběr.cz

Vedoucí střediska Kanalizace Zlín

Zveřejněno 30.03.2020

Pro našeho klienta, provozovatele vodohospodářské infrastruktury pro města, obce a průmyslové podniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucího střediska Kanalizace Zlín.

Náplň práce

  • odpovídá za provozování kanalizací v rozsahu provozu Zlín OV, v souladu s příslušnými kanalizačními příp. provozními řády
  • v rámci provozování kanalizací řídí chod a údržbu objektů stokové sítě- čerpacích stanic či šachet, odlehčovacích komor, shybek, povodňových uzávěrů apod.
  • organizuje a řídí pracovní kolektiv cca 20 zaměstnanců (řídí se pravidly integrovaného systému managementu)
  • organizuje a řídí provozní měření odpadní vody na uvedených objektech stokové sítě
  • organizuje a řídí odstranění všech poruch kanalizační sítě
  • vede provozní dokumentaci střediska Kanalizace (např. evidenci poruch na kanalizační síti)
  • odpovídá za provozování tlakových a sacích vozů a koordinuje jejich využití v rámci střediska
  • organizuje kontrolu kanalizační sítě průmyslovou kamerou

Požadujeme

  • vysokoškolské inženýrské vzdělání technického zaměření
  • praxe min. 1 rok ve vedení (řízení) pracovního kolektivu min. 10 pracovníků
  • praxe v provozu na kanalizační a vodovodní síti výhodou
  • znalost kanalizační a vodovodní sítě a zákonů č. 254/2001 Sb. a 274/2001 Sb. výhodou
  • asertivní komunikace, schopnost prosadit se
  • znalost práce na PC
  • psychická odolnost v zátěži
  • zdatnost v SW, především kancelářský SW, Helios Green, GIS
  • řidičské oprávnění sk. B, aktivní řízení vozidla
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • služební mobilní telefon
  • služební PC, případně notebook
  • osobní vozidlo i pro soukromé účely
  • stravenky
  • 6 týdnů dovolené
  • 13. a 14. Plat
  • čtvrtletní výkonnostní prémie ve výši 25 % základní mzdy
  • pracovní doba 7.00 – 15.00 hod.
  • zázemí velké nadnárodní firmy s vlastní odborovou organizací
  • možnost profesního a odborného růstu
  • místo výkonu práce: Zlín- Louky

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.