předvýběr.cz

Podnikový právník

Zveřejněno 30.03.2020

Pro našeho klienta, provozovatele vodohospodářské infrastruktury pro města, obce a průmyslové podniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Podnikového právníka.

Náplň práce

  • monitoring legislativy / judikatury a vyhodnocení jejich dopadů na vodárenství
  • řízení a administrace procesů navazujících na vyhodnocení legislativy či judikatury dopadající na vodárenství
  • zapojení se do činností projektových teamů (implementace nové legislativy),
  • spolupráce v rámci Compliance na tvorbě či revizi vnitřních předpisů s cílem zavedení protikorupční ISO
  • zapojení se do projektů při zavádění nových produktů či rozvoji současných a vnesení právní roviny do nich
  • příprava vzorů smluv, revize návrhů smluv a jiných dokumentů (provozních a dalších)
  • písemná komunikace s orgány, klienty, dalšími subjekty
  • spolupráce s užším vedením firmy na růstu a organizaci firmy
  • zajištění právní podpory jednotlivým útvarům ve společnosti
  • zajištění a zastřešení oblasti ochrany osobních údajů.

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání - právnická fakulta v ČR
  • praxe v právním oboru min. 1 rok je výhodou
  • znalost problematiky vodárenství je výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost AJ, nebo FJ na mírně pokročilé úrovni
  • pečlivost, svědomitost, spolehlivost
  • proaktivní přístup k řešení úkolů

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • služební mobilní telefon
  • služební PC
  • Stravenky
  • 6 týdnů dovolené
  • 13. a 14. Plat
  • Čtvrtletní výkonnostní prémie ve výši 25 % základní mzdy
  • Místo výkonu práce je Zlín, občasné služební cesty do Olomouce

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.