předvýběr.cz

Pokladní/k v showroomu prodejny vozidel

Zveřejněno 16.03.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je prodejcem nových osobních, dodávkových i nákladních vozidel Mercedes-Benz, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Pokladní/k v showroomu prodejny vozidel.

Náplň práce

  • vedení pokladny - práce s hotovostí i platby platebními kartami (platby v CZK a EUR), hmotná zodpovědnost
  • odvod hotovosti do banky
  • běžná administrativa spojená s chodem pokladny
  • aktivní komunikace se zákazníkem (například ohledně pohledávek, dobropisů, opisů vydaných faktur, salda apod.)
  • spolupráce s účtárnou a servisem, každodenní komunikace s klienty i zaměstnanci

Požadujeme

  • zkušenosti s prací v administrativě
  • pečlivost, samostatnost
  • trestní bezúhonnost
  • příjemné vystupování, zkušenost s komunikací s klienty
  • ideálně zkušenost s prací na pokladně, manipulací s hotovostí
  • základní znalost účetnictví - výhodou
  • alespoň základní znalost AJ/NJ - výhodou

Nabízíme

  • práci na zkrácený úvazek – 6 hod /denně
  • jistotu ve stabilní firmě s 25letou historií
  • 5 týdnů dovolené
  • dotovanou stravu ve firemní kantýně, nápoje na pracovišti
  • zaměstnanecké slevy na produkty společnosti
  • možnost zaměstnaneckého leasingu
  • jazykové kurzy AJ/NJ
  • finanční dar za odpracované roky ve společnosti, životní jubilea, narození dítěte
  • týdenní střídání směn – ranní/odpolední (pracovní doba mezi 8:00 – 20:00)
  • místo výkonu práce: Praha východ – Zápy