předvýběr.cz

Specialista/ka (Analytik/čka) finančního oddělení – junior

Zveřejněno 13.03.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se řadu let specializuje na faktoring bankovních aktiv a spolupracuje s nejvýznamnějšími bankami a jinými finančními institucemi, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista/ka (Analytik/čka) finančního oddělení – junior.

Náplň práce

  • Příprava podkladů pro účetní závěrky
  • Příprava reportů výnosů a nákladů k jednotlivým pohledávkám za dané období
  • Analýza finančních dat, export/import dat a plateb ze/do systému správy pohledávek a následná příprava dat pro předání účetním a auditorům
  • Příprava dokumentace a analýza dat pro výběrová řízení
  • Měsíční kontrola párování inkas a jejich správného přiřazení v systému evidence pohledávek
  • Kontrola dat po importech v systému evidence pohledávek
  • Práce s větším množství finančních dat v MS Excel
  • Podpora v dalších obchodních činnostech a aktivní spolupráce s ostatními odděleními napříč společností

Požadujeme

  • Úplné SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • Velmi dobrá znalost práce v MS Office, zejména MS Excel
  • Pečlivost, přesnost, logické myšlení, ochotu učit se novým věcem, aktivní a pozitivní přístup
  • Komunikativní znalost AJ
  • Základní znalost účetnictví

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí významné společnosti působící dlouhodobě na českém trhu
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Práci v profesionálně zaškoleném kolektivu
  • Možnost osobního rozvoje
  • Práci s mladým kolektivem
  • Příležitost pro absolventy bez odborné praxe
  • Reprezentativní kancelář v centru města – Praha 1

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.