předvýběr.cz

Projektant TZB

Zveřejněno 11.03.2020

Pro našeho klienta, společnost zabývající se projekcí systémů TZB, zejména vytápěním, chlazením a vzduchotechniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Projektant TZB.

Náplň práce

  • tvorba částí nebo celých projektů z oboru vytápění, chlazení, vzduchotechniky
  • účast na různorodých projektech od administrativních budov, logistických center, obchodních a nákupních středisek, průmyslových objektů až po divadla, archívy a kongresové paláce
  • práce s nejmodernějším SW vybavením, zpracování projektů ve 2D, 3D a BIM
  • řešení projektů po celé ČR
  • práce v týmu i samostatně
  • spolupráce při provádění a uvádění do provozu
  • projekty úspor v systémech TZB

Požadujeme

  • absolventa SŠ/VŠ stavebního oboru TZB nebo strojního
  • praxe v oboru - výhodou
  • zájem o problematiku tepelné techniky
  • uživatelská znalost práce na PC - AutoCAD, Revit - výhodou (výpočetní nástroje Protech, TechCon, atd.)
  • komunikativnost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce
  • alespoň pasivní znalost AJ, NJ

Nabízíme

  • pracovní poměr: plný pracovní úvazek, částečný úvazek, brigáda
  • pružnou pracovní dobu
  • různorodou práci, možnost osobního rozvoje a seberealizace
  • práci v mladém dynamickém kolektivu
  • atraktivní pracovní prostředí na Praze 8 – Libeň
  • možnost ubytování
  • nástup možný ihned nebo dle dohody