předvýběr.cz

Pracovník/pracovnice IT- správce bezpečnostních aplikací

Zveřejněno 11.03.2020

Pro našeho klienta, centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník IT - správce bezpečnostních aplikací - vhodné také pro juniory.

Požadavky

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici je výhodou, nikoli požadavkem
  • anglický jazyk na technické úrovni
  • znalost produktů (MS Office, Windows, Windows Server)
  • nutná znalost Observium, ITIL, MSCE, SQL Server, Active direktory, Hyper – V a Certifikačních autorit
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
  • schopnost práce v teamu, jednat s lidmi a rychle reagovat na podněty od kolegů
  • analytické myšlení

Pracovní náplň

  • zavádění a správa bezpečnostních aplikací v rámci informačního systému
  • testování zařízení a podpora uživatelů
  • spolupráce při zavádění nových informačních systémů a jejich vzájemných integrací
  • komunikace s dodavateli
  • tvorba technické dokumentace
  • účast na nových projektech
  • spolupráce na přípravě dokumentace veřejných zakázek

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna a 1 den osobního volna
  • stravenky v hodnotě 100 Kč, zaměstnanec doplácí 19 Kč
  • klouzavá pracovní doba, pevná část 9 – 14 hod., vyrovnávací období 1 měsíc
  • v letošním roce příspěvek na rekreaci, kulturu, tělovýchovu a sport (Fokus Pass) v maximální výši 2000 Kč
  • dlouhodobou spolupráci
  • práci s výbornou dopravní dostupností v dynamicky se rozvíjející čtvrti Holešovice

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.