předvýběr.cz

Podpora a správa IT – možnost kariérního růstu

Zveřejněno 06.03.2020

Pro našeho klienta, televizního operátora, hledáme kolegu na pozici Podpora a správa IT – juniorní pozice, možnost karierního růstu.

Náplň práce

V rámci své práce budete podporou uživatelům v kanceláři a řešit problémy v IT systémech, které nedokáží vyřešit běžní operátoři.

Očekáváme

  • Minimálně středoškolské vzdělání se zaměřením na IT
  • 1 rok praxe v oboru výhodou, nikoliv podmínkou
  • Přehled v IT oblasti (Linux, maily, sítě, internet, Firewall, Antispam, programování, HTML, CSS)
  • Schopnost práce s uživatelským prostředím (Windows 10, Word, Excel, Maily)
  • Práce s DB alespoň na úrovni začátečníka
  • Základní znalost z programování (PHP výhodou)
  • Ochotu učit se nové věci

Nabízíme

  • Práci na plný nebo poloviční úvazek
  • Možnost získat nové zkušenosti v oboru IT
  • Možnost kariérního růstu na pozice síťový admin, sys admin, DB specialista, datový analytik
  • Firemní notebook, mobil
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Stravenky
  • Mulstisport karta
  • Plat 20 000 - 30 000 Kč
  • Kanceláře: Brno