předvýběr.cz

Marketing Trade Specialist

Zveřejněno 03.03.2020

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou jednorázových holicích strojků a systémů pro evropské retailové řetězce, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Marketing Trade Specialist

Co Vás čeká

  • strategická podpora zavádění nových výrobků (trade story, vizualizace obalů výrobků, grafika výrobků, spotřebitelské testy)
  • podpora a realizace projektů v oblasti komerčních inovací v rámci evropského regionu
  • podpora evropského prodejního týmu při plnění strategických cílů (dostupnost produktu, viditelnost produktu na prodejně, vývoj grafických návrhů, příprava vzorků atd.)
  • poskytování včasných a kvalitních výstupů o projektech v rámci EU regionu na základě strategií a priorit jako např. projekt udržitelnosti
  • zapojení do inovačních procesů v rámci obchodu
  • sledování aktuálních trendů v oblasti holení/balení a u konkurence (implementace novinek)
  • pomoc s přípravou účasti na mezinárodním veletrhu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání – obor marketing
  • předchozí praxe v oblasti marketingu/obchodu, případně zákaznickém servisu
  • aktivní znalost AJ – podmínkou
  • kreativitu a organizační vlastnosti
  • komunikativnost
  • znalost výrobních procesů – výhodou

Nabízíme

  • pružnou pracovní dobu, 37,5 h/týdně
  • zaměstnání na dobu neurčitou
  • benefity: půlroční prémie (cca. 0-70 % základní mzdy v závislosti na pracovním výkonu), příspěvek na penzijní připojištění popř. cafeterie až 7.500 Kč ročně, zvýhodněné stravování v rámci společnosti – 10 Kč oběd, podpora vzdělávání
  • místo výkonu práce: Nové Modlany