předvýběr.cz

Mzdová účetní/personalistka v Personálním odboru nemocnice

Zveřejněno 26.02.2020

Pro našeho klienta, zdravotnické zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mzdová účetní/personalistka v Personálním odboru nemocnice.

Náplň práce

Komplexní práce mzdové účetní při zpracování platů definované skupiny zaměstnanců a realizace personální administrativy nad touto přidělenou skupinou.

Požadujeme

  • Minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou
  • Dobrou znalost právních předpisů vztahujících se ke zpracování platů a všeobecnou znalost zákoníku práce
  • Praxi v samostatném zpracování platů, případně mezd, nejméně 5 let
  • Uchazeči s praxí v software EGJE budou mít výhodu, není to ale podmínkou
  • Samostatnost, svižnost při plnění úkolů, ochotu učit se novým věcem, skutečnou zodpovědnost za plnění daných termínů (platy)

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Benefity: závodní stravování za velmi příznivé ceny, 5 týdnů dovolené + 3x sick days, pružné rozvržení pracovní doby, slevu na volně prodejné zboží v nemocniční lékárně, příspěvek na penzijní připojištění anebo životní pojištění, slevy na kulturní představení, slevy u vybraných obchodních řetězců a řadu dalších
  • Místo výkonu práce: Praha 8