předvýběr.cz

Kodér ve zdravotnictví

Zveřejněno 26.02.2020

Pro našeho klienta, zdravotnické zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Kodér ve zdravotnictví.

Náplň práce

  • Vyhodnocování zápisů ve zdravotnické dokumentaci pacientů, její třídění a seskupování jednotlivých výkonů podle diagnóz (zdravotníci znají jako platby prostřednictvím DRG), následné kódování a zapisování do příslušného software a odesílání zdravotním pojišťovnám.

Požadujeme

  • minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou v některém ze zdravotnických oborů
  • nevyžadujeme způsobilost k výkonu nelékařských zdravotnických povolání podle zákona č. 96/2004 Sb. Hodnoceno je jako administrativní práce
  • schopnost číst ve zdravotnické dokumentaci
  • znalost číselníku Mezinárodní statistická klasifikace nemocí (zdravotníci znají jako MKN-10)
  • schopnost práce na PC v úrovni středně zdatného uživatele

Nabízíme

  • práci v pracovním poměru
  • možnost práce i v rozsahu sjednané kratší pracovní doby (od 6 hod denně víc)
  • Benefity: závodní stravování za velmi příznivé ceny, 5 týdnů dovolené + 3x sick days, pružné rozvržení pracovní doby, slevu na volně prodejné zboží v nemocniční lékárně, příspěvek na penzijní připojištění anebo životní pojištění, slevy na kulturní představení, slevy u vybraných obchodních řetězců a řadu dalších
  • Místo výkonu práce: Praha 8 Bulovka

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.