předvýběr.cz

Specialista podpory bezpečnostních řešení

Zveřejněno 26.02.2020

Pro našeho klienta, společnost, která působí na poli informační a IT bezpečnosti a přináší nejlepší dostupná technická řešení a služby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista podpory bezpečnostních řešení

Náplň práce

  • práce se systémy pro bezpečnostní monitoring
  • práce v různých zákaznických prostředích (vzdáleně)
  • komunikace se zákazníky

Požadavky

  • základní orientace v sítích a síťových protokolech
  • základní orientace v Linuxu (Windows a další platformy výhodou)
  • zájem a základní orientaci v oblasti informační a IT bezpečnosti
  • samostatný a odpovědný přístup
  • angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • místo v týmu, který dodává hotové i vlastní produkty a služby v oblasti informační bezpečnosti
  • prostor pro seberealizaci – oceňujeme aktivní přístup a nové nápady
  • práci ve flexibilním rozsahu (plný i zkrácený úvazek) i formě (DPČ, pracovní smlouva)
  • platové podmínky odpovídající zkušenostem
  • notebook, telefon
  • Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené
  • kurzy angličtiny
  • možnost se dál rozvíjet
  • práci na reálných projektech v prostředí zákazníka
  • možnost naučit se o bezpečnosti a spoustě systémů v IT infrastruktuře
  • velký prostor pro seberealizaci
  • mladý, menší kolektiv
  • místo výkonu práce: Praha - Chodov

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.