Obchodně technický zástupce- Praha, severní a východní Čechy

Zveřejněno 25.02.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá distribucí nástrojů, nářadí, měřidel a ostatních pomůcek pro strojírenský průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně technický zástupce - Praha, severní a východní Čechy.

Náplň práce

  • Péče o klientelu, udržování a rozvoj obchodních vztahů
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Odpovědnost za dosahování prodejních cílů ve svěřeném regionu
  • Zjišťování situace na trhu v oblasti nabízených produktů
  • Jednání se zákazníky, prezentace informací o vlastnostech nabízeného sortimentu
  • Aktivní práce se CRM systémem
  • Pravidelný reporting o prováděné činnosti

Požadujeme

  • SŠ nebo odborné vzdělání
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Silné komunikační dovednosti a přesvědčivost
  • Schopnost samostatného jednání a řešení situací
  • Všeobecný přehled o nástrojích (třískovém obrábění), metrologii (měřidlech), nářadí (výhodou)
  • Praxe na podobné pozici
  • Zkušenosti s prodejem produktů, služeb
  • ŘP B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Zaměstnání v moderní a rozvíjející se společnosti
  • Motivační platové ohodnocení
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Pravidelná odborná školení
  • Automobil i k osobnímu použití
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Místo výkonu práce: Praha, severní a východní Čechy