předvýběr.cz

Všeobecná sestra – práce na prestižní klinice

Zveřejněno 21.02.2020

Pro prestižní kliniku plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny, hledáme Všeobecnou sestru.

Náplň práce

  • Práce na 12h směny na oddělení (výkony plastické chirurgie)

Očekáváme

  • Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra
  • Praxe na pracovišti chirurgického oboru výhodou, nikoliv podmínkou
  • Němčina nebo angličtina na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními klienty) výhodou, nikoliv podmínkou
  • Příjemné a vstřícné vystupování ke klientům
  • Zdravotní způsobilost

Nabízíme

  • Práce ve stabilní české společnosti s 13letou tradicí v oboru
  • Příjemné pracovní prostředí prestižní kliniky plastické a estetické chirurgie
  • Možnost práce na HPP/DPP
  • Pracovní doba od pondělí do pátku 7-19h a cca 1x víkend/měsíc
  • 36 000 Kč základní plat + příplatky za pohotovost, přesčasy a práci o víkendu
  • Individuální vánoční odměna dle odvedené práce
  • Stravenky, Multisport karta, kuponové šeky (např. na masáže)
  • Slevy na firemní výrobky/služby (operace, dermatologická ošetření, kosmetika)
  • 2000 Kč/rok na vzdělání (jazykové kurzy, účast na školení, seminářích, kongresech)
  • 25 dní dovolené
  • Výkon práce: Praha 1 (výborná dostupnost tramvaje a metra)