předvýběr.cz

Obchodní manažer pro německy hovořící země

Zveřejněno 21.02.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá přestavbou a prodejem minibusů značek Mercedez-Benz a Volkswagen, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodní manažer pro německy hovořící země.

Náplň práce

  • Rozvíjení obchodních aktivit a řízení obchodního týmu v Německu, Rakousku a Švýcarsku
  • Rozvíjení a udržování vztahů se stávajícími klienty a partnery v rámci ČR
  • Vyřizování požadavků klientů a jejich podpora
  • Aktivní komunikace s kolegy z jiných oddělení firmy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického nebo obchodního směru)
  • Zkušenosti na obchodní pozici
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu
  • Velmi dobrou znalost německého jazyka (schopnost komunikovat s kolegy ze zahraničí)
  • Technické myšlení, zkušenosti z oboru automotive výhodou
  • Komunikační a obchodní dovednosti, aktivní přístup k práci, samostatnost.
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, atd)
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Práci v atraktivním oboru v rychle se rozvíjející společnosti
  • Příležitost podílet se na expanzi společnosti
  • Osobní rozvoj – možnost postupu na obchodního ředitele
  • Práci na živnostenský list
  • Benefity – služební vozidlo i pro soukromé použití, možnost využití apartmánu v zajímavé lokalitě v zahraničí, notebook, mobil
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Nástup ihned/dohodou
  • Kanceláře v Říčanech - Praha - východ