předvýběr.cz

Projektový manažer/ Projektant – vhodné i pro absolventy

Zveřejněno 21.02.2020

Pro přední akusticko-architektonickou a stavební společnost specializující se na stavby s přidanou hodnotou, kde hraje důležitou roli akustika, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektového manažera/Projektanta.

Hledáme jak zkušené projektové manažery, tak i méně zkušené kandidáty – čerstvé absolventy, kteří chtějí aktivně rozvíjet své znalosti a získat úzkou odbornost.

Náplň práce

Nabízí se široká škála možností, jak se zapojit. Je možné se účastnit části nebo celého výrobního řetězce – od úvodní komunikace, zpracování úvodní studie, přes projekční činnost až po řízení kompletní realizaci a dodávku celého díla.

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (stavební obor)
  • Znalost AutoCAD výhodou
  • Komunikační a organizační schopnosti (vedení jednání, organizace stavby)
  • Samostatnost, ale i týmové práce s kolegy
  • Znalost akustiky není podmínkou

Nabízíme

  • Zázemí prosperující společnosti s mladým přátelským kolektivem lidí
  • Podílení se na zajímavých projektech, převážně atypických akustických interiérů (koncertní sály, přednáškové sály, sportovní haly, nahrávací studia, privátní interiéry, komplexy budov), spolupráci se špičkovými architekty
  • Osobní a kariérní rozvoj podporovaný/financovaný zaměstnavatelem (dle individuálních potřeb, možnost školení v zahraničí)
  • Práci na HPP/IČO
  • 35 – 45 000 Kč plat (dle zkušeností) + odměny za dobře zpracované projekty
  • 25 dní dovolené
  • Místo výkonu práce: Praha 9 (dobrá dostupnost MHD)
  • Zakázky v rámci České republiky (zejména Praha a okolí)