předvýběr.cz

Projektant elektro silnoproud

Zveřejněno 20.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která patří k významným a rostoucím společnostem v ČR v oboru silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací, projektování a servisu elektrických zařízení hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant elektro – silnoproud.

Náplň práce

  • Tvorba projektové dokumentace elektro, návrhy řešení
  • Zpracování klientských změn
  • Dohled nad realizací a technická podpora
  • Schopnost řešení problémů, organizační a komunikační schopnosti
  • Ochota cestovat za jednotlivými projekty v tuzemsku a zahraničí
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Nabídková činnost, kalkulace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxi min. 2 roky
  • Velmi dobrou uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, AutoCAD)
  • Vyhlášku 50/1978 Sb.
  • ŘP sk.B
  • Znalost NJ popř. AJ výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Místo výkonu práce Praha 4
  • Benefity (mobil, PC, stravenky…)
  • Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností
  • Práci v zajímavém a perspektivním oboru
  • Možnost vlastní seberealizace, práce na zahraničních projektech
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody