předvýběr.cz

Pracovník rezervačního oddělení cestovní kanceláře

Zveřejněno 13.02.2020

Pro našeho klienta, zahraniční cestovní agenturu v centru Prahy, která se zaměřuje na asijské turisty, hledáme pracovníka či pracovnici na trvalý pracovní poměr na pozici: Pracovník/pracovnice rezervačního oddělení cestovní agentury.

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • velmi dobrá znalost AJ (plynná slovem i písmem)
  • flexibilita, příjemné vystupování
  • psaní na PC
  • pozitivní, zodpovědný a samostatný přístup

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • stravenky
  • 8 a 1/2 hodinová pracovní doba (pondělí - pátek)
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Praha 1

Náplň práce

  • práce v kanceláři v centru Prahy
  • aktivní práce s databází, která je v AJ
  • komunikace a následná péče o zahraniční klienty (Asie)
  • vyřizování požadavků a dotazů týkajících se zájezdů