předvýběr.cz

Samostatný projektant – vhodné i pro šikovné absolventy

Zveřejněno 11.02.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projekcí, výstavbou, vybavením a následnou údržbou komerčních interiérů, hledáme Samostatného projektanta.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce

  • samostatné projektování zejména obchodních prostor
  • komunikace s klienty a úřady
  • tvorba projektové dokumentace podle určených harmonogramů a časových priorit
  • komunikace s výrobním oddělením

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání (nejlépe architektura/pozemní stavitelství)
  • praxe v projekci
  • velmi dobrá znalost práce na PC – AutoCAD, MS Office
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová a telefonická komunikace) výhodou
  • vynikající organizační schopnosti
  • schopnost vést osobní jednání s klienty
  • příjemné vystupování a schopnost reprezentace firmy
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme

  • práce v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společnosti, která ve svém oboru prosperuje na trhu již od roku 1994
  • mladý pracovní kolektiv
  • motivační finanční ohodnocení – až 50 000 Kč (dle zkušeností) + odměny za dobře vedené a předané projekty
  • osobní a profesní růst (školení)
  • flexibilní pracovní doba
  • kanceláře: Praha 6 (moderní kanceláře)