předvýběr.cz

Obchodní asistent

Zveřejněno 07.02.2020

Pro naši personální společnost, hledáme nové kolegy či kolegyně na pozici obchodního konzultanta, který bude podporou pro naše obchodní oddělení.

Náplň práce

  • Oslovování potenciálních klientů z řad firem, které hledají zaměstnance
  • Sjednávání obchodních jednání s kompetentními osobami (jednatel, HR manager apod.) pro naše obchodní konzultanty
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Udržování kontaktu a zjišťování potřeb potenciálních klientů
  • Nejedná se o přímý prodej ani práci v call centru

Požadujeme

  • Zkušenost s obchodní komunikací po telefonu výhodou
  • Zkušenost s domlouváním obchodních jednání výhodou
  • Min. SŠ vzdělání
  • Časová flexibilita
  • Komunikativnost
  • Tah na branku a ochotu učit se nové věci
  • Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

  • Mzda: 100 – 200 Kč/h (fixní mzda 100 Kč/h + motivující bonusy z domluvených schůzek a procenta z prodeje)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Po zapracování možnost práce částečně na home office
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí české společnosti s 11-ti letou tradicí
  • Přátelské a neformální prostředí
  • Pravidelné teambuildingové akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Práce na DPP (dohoda o provedení práce)
  • Min. 20 h/týden
  • Kanceláře v centru Prahy
  • Nástup dle dohody/ihned

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.