předvýběr.cz

Pracovník podpory – helpdesk – satelitních služeb

Zveřejněno 25.09.2019

Pro našeho klienta, společnost s největším portfoliem služeb v oblasti satelitní komunikace v ČR, hledáme nového kolegu na pozici Pracovník podpory – helpdesk – satelitních služeb.

Hledáme technicky založeného člověka, který se dokáže rozhodovat samostatně.

Náplň práce

  • Dohled na provozuschopnost satelitních systémů
  • Poskytování technické podpory zákazníkům
  • Výsledkem Vaší práce bude funkční satelitní spojení mezi zákazníkem a poskytovatelem řešení.

Požadujeme

  • Vzdělání (elektro)technického směru nebo předchozí praxe v Armádě ČR výhodou
  • Zkušenosti s prací technické podpory velkou výhodou (nikoliv podmínkou)
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost anglického jazyka (zejména e-mailová komunikace)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Spolehlivost a důslednost při plnění povinností
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Řádné zaškolení a podpora zkušených kolegů
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat, 14. plat na základě výsledků hospodaření společnosti
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění 1000 Kč/měsíc
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Příspěvek na MHD
  • Nástup možný ihned/ dle domluvy
  • Pracoviště: Praha 1

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.