předvýběr.cz

Stavbyvedoucí/Stavební mistr

Zveřejněno 31.01.2020

Pro našeho klienta, rodinnou stavební společnost se sídlem na Praze 8 – Karlín a působící na českém trhu od roku 1991, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí/Stavební mistr.

Náplň práce

  • Koordinace a vedení staveb v Praze a Středočeském kraji
  • Spolupráce s dobře fungujícím týmem na technickém řešení staveb
  • Zajišťování a dodržování technických norem a technologických postupů
  • Zadávání a kontrola provedených prací stavebních dělníků
  • Dohled nad kvalitou a harmonogramem prací
  • Zodpovědnost za dodržení stanovených termínů
  • Kontrola objednávek a dodávek
  • Kontrola projektové dokumentace
  • Komunikace v rámci týmu i s klientem

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání ve stavebním oboru
  • Praxe na pozici stavebního mistra nebo stavbyvedoucího je podmínkou
  • Znalost technologických postupů a čtení projektové dokumentace
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost vést tým zaměstnanců
  • Komunikativnost
  • Seriózní jednání
  • Samostatnost, spolehlivost a flexibilita

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr i spolupráci na ŽL
  • Dobré platové ohodnocení
  • Přátelský kolektiv v prostředí rodinné firmy
  • Služební mobilní telefon
  • Po zapracování služební automobil
  • Stravenky
  • Multisport kartu
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce Praha a Středočeský kraj

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.