předvýběr.cz

Samostatný odborný referent - technik

Zveřejněno 31.01.2020

Pro našeho klienta, městský úřad části Prahy 11, hledáme vhodného kandidáta na pozici Samostatný odborný referent - technik (pro Oddělení technické a Oddělení investiční)

Náplň práce

  • zajišťuje činnosti související se správou nemovitého majetku MČ
  • podílí se na přípravě střednědobého plánu investičních akcí a návrhu rozpočtu na následující kalendářní rok v oblasti investic, oprav a údržby
  • sleduje průběh realizace stavebních akcí a kontroluje čerpání přidělených finančních prostředků ve vztahu k platnému finančnímu plánu a schválenému rozpočtu a kontroluje čerpání přidělených finančních prostředků
  • podílí se, ve spolupráci se subjekty spravujícími majetek MČ, na kontrole technického stavu budov, projednává řešení závad a navrhuje opatření systémového charakteru, dále se podílí na kontrole užívání objektů a nájemních jednotek ve vlastnictví MČ Praha 11, spolupracuje při sestavování návrhu plánu oprav objektů v majetku MČ Praha 11
  • sleduje plnění mandátních smluv subjekty spravujícími majetek MČ ve své kompetenci

Požadujeme

  • vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, nejlépe stavebního směru
  • znalost zákona č. 131/2000 Sb., o hl. městě Praze, a zákona č. 134/2016 Sb., zadávání veřejných zakázek, vše ve znění pozdějších předpisů výhodou
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook)
  • organizační a komunikační schopnosti, flexibilita
  • přesnost, spolehlivost, psychická odolnost, samostatnost
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu

Nabízíme

  • platové zařazení dle 9. platové třídy
  • osobní příplatek
  • odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na ošatné
  • příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • příspěvek na rehabilitaci a rekondici
  • 5 dnů zdravotního volna
  • další zaměstnanecké výhody poskytované z prostředků Fondu zaměstnavatele
  • místo výkonu práce: Ocelíkova 672/1, Praha 4